На Волині на п’ять років засудили педофіла, який понад пів року розбещував трьох малолітніх дівчаток

news

Любомльський районний суд призначив покарання 55-річному чоловіку, якого звинувачували у розбещенні дітей.

П’ять років в тюрмі присудили педофілу, який  оголювався перед трьома малолітніми дівчатами, демонстрував їм статевий орган.

Як пише видання Zaxid.net, чоловік вже мав попередню судимість за аналогічне порушення – вчинення розпусних дій щодо неповнолітніх.

Згідно з вироком суду, з вересня 2022 року по травень 2023-го чоловік неодноразово вчиняв  розпусні дії щодо дітей, віком сім, вісім та дев’ять років.

Вчинив розпусні дії сексуального характеру відносно малолітніх, спрямовані на задоволення власної статевої пристрасті, а також здатних викликати фізичне та моральне розбещення малолітніх, які призвели до порушення нормального психічного та соціального розвитку дітей, та які виразились в оголенні [обвинуваченого] та приведенні рукою у стан збудження власних статевих органів в присутності малолітніх,

– йдеться у вироку.

Про підсудного відомо, що у нього вже була судимість за розбещення неповнолітніх, яку станом на 2023 рік було погашено. Протягом останніх трьох років він проживав разом із співмешканкою, але після того, як чоловіка викрили, вона відмовилась від подальшого спільного проживання.

Чоловік уклав угоду про визнання вини з прокурором, і на засіданні 8 листопада суддя Сергій Шеремета затвердив цю угоду. Визнали його винним у порушенні ч.2 ст. 156 ККУ (розбещення неповнолітніх) та призначили п’ять років і шість місяців позбавлення волі. У цей термін буде враховано період, який він провів у СІЗО під час розслідування, з 5 червня.

Крім цього, суддя вирішив внести інформацію про чоловіка до “реєстру педофілів”.

 

0 Комментариев