На Волині господарює зима: прогноз погоди на найближчі дні

news

Час діставати з шаф зимовий одяг та взуття

Прогноз погоди для Луцьку та Волинської області з 20 по 24 листопада 

20 листопада

Луцьк  

Хмарно. Вночі сніг, мокрий сніг. Вдень мокрий сніг та дощ. На дорогах ожеледиця.  Видимість 1-3 км. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі  0-2° морозу, вдень від 1°  морозу до 1° тепла .

Середня добова температура 0° тепла.

Область  

Хмарно. Вночі сніг, мокрий сніг. Вдень мокрий сніг та дощ. Місцями налипання мокрого снігу, подекуди  ожеледь. Видимість 1-3 км.  На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі  0-5° морозу, вдень від 1°  морозу до 4° тепла .

Читайте також: Задля допомоги українським водіям, заблокованим на польському кордоні, створили штаб допомоги 

21 листопада  

Хмарно. Невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця.  Вітер східний, 5-10 м/с. Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-5° тепла.

22 листопада 

Хмарно. Вночі невеликий сніг, мокрий сніг, вдень невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 0-5° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла. 

23 листопада  

Хмарно. Вночі без опадів, вдень невеликий сніг, мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с.

Температура вночі 3-8° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.

24 листопада  

Хмарно з проясненнями. Вночі мокрий сніг, вдень мокрий сніг та дощ.  На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с, пориви 18-23м/с. Температура вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 0-5° тепла.

Читайте також: В пам’ять про загиблого тата: маленькі волиняни віддали свої заощадження на Starlink для військових 

За інформацією: Волинського обласного центру з гідрометеорології 

0 Комментариев