На Волині до держбюджету сплачено понад 2,3 мільярда гривень ПДВ

news

Упродовж одинадцяти місяців 2021 року волинські платники ПДВ спрямували до держбюджету понад 2,3 мільярда гривень податку на додану вартість.

Сума сплаченого ПДВ в області перевищує минулорічні показники на 16,7 відсотка.

Очевидно, що позитивна динаміка зі сплати ПДВ збережеться за підсумками фінансового року, оскільки фахівці ДПС забезпечили якісне адміністрування бюджетоутворюючого податку, – констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Наш алгоритм роботи з платниками ПДВ ґрунтується на застосуванні сучасних інформаційних технологій , насамперед в частині виявлення потенційних бюджетних ризиків. Ми аналізуємо діяльність господарюючих суб’єктів і заздалегідь виявляємо потенційні зловживання, запобігаємо застосуванню схем мінімізації і таким чином створюємо більш сприятливі конкурентні умови для сумлінного бізнесу», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що саме реальний сектор економіки наповнює бюджети всіх рівнів. А тому важливо, щоб представники підприємництва уважно вивчали ділову репутацію своїх бізнес-партнерів.

«Якщо потенційний діловий партнер має сумнівну податкову історію, тобто належить до категорії ризикових платників, варто уважно підійти до питання господарських відносин. Дізнатися більше про надійність  бізнес-партнера, зокрема і щодо сплати податків,  можна на вебпорталі ДПС України і тоді ухвалювати рішення щодо ділових контактів», – підсумувала Світлана Савчук.

0 Комментариев