На Волині до держбюджету сплачено податків на 600 мільйонів гривень більше  

news

За підсумками семи місяців  2021 року волинські господарюючі суб’єкти сплатили до загального фонду держбюджету майже 2,8 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Це на 28 відсотків більше проти аналогічного періоду торік.

«Ріст сплати податків – показник сприятливого середовища для здійснення господарської діяльності, відповідно – виконання податкових зобов’язань представниками реального сектору економіки. Щодо певного кола бізнесменів, котрі використовують сумнівні господарські оборудки з метою мінімізації оподаткування, то важелі впливу податкової на таких платників  – якісна аналітика та переконання», – коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців зазначила, що якість податкового адміністрування сьогодні також значною мірою залежить від впровадження сучасних інформаційних рішень.

«Звіти, довідки та інша корисна інформація в онлайн-режимі, наприклад про терміни сплати і новації, доступна кожному платнику в будь-який зручний час. Сервісна складова в діяльності податкової – незмінний пріоритет», – підсумувала Світлана Савчук.

Сектор інформаційної

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев