На Волині чоловік призовного віку хотів перетнути кордон

news

Чоловік хотів залишити Україну через пункт пропуску «Устилуг». Він підробив довідку про виключення з  військового обліку. Володимир-Волинський міський суд призначив йому штраф у розмірі 3 тисячі 400 гривень.

Як ідеться в обвинувальному акті, у травні чоловік скачав з інтернету бланки тимчасового посвідчення військовозобов’язаного, довідки про виключення з військового обліку та довідки військово-лікарської комісії. Там було зображення відтиску печатки Міністерства оборони України, Краматорського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

У бланки чоловік вписав власні анкетні дані та недостовірні відомості про непридатність до військової служби із виключенням з військового обліку. Усе це він роздрукував на кольоровому принтері та засвідчив підробленими підписами голови та секретаря військово-лікарської комісії. В такий спосіб чоловік підробив документи.

Будучи людиною призовного віку, що не може перетинати державний кордон України у період дії воєнного стану, чоловік використав підроблені документи на пункті пропуску «Устилуг». Проте підробку розпізнали.

Суд прийняв рішення, призначити йому 3400 гривень штрафу.

0 Комментариев