На Волині батько з синами організували фіктивний бізнес у сервісах МВС

news

На Волині правоохоронці викрили сім’ю аферистів, які ошукали державу на 1,2 мільйона гривень

Житель Волинської області спільно з двома своїми повнолітніми дітьми налагодили прибуткову оборудку. Сімейство заробляло на фіктивній оплаті послуг сервісних центрів МВС. Для свого “бізнесу” вони також залучили ще одну знайому – мешканку області.

Як встановили оперативники Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України дана група осіб такі оборудки прокручувала регулярно. Вони пропонували громадянам свої послуги щодо збору пакета документів, необхідних при реєстрації транспортного засобу в одному з сервісних центрів. Зокрема аферисти здійснювали оплату  обов’язкових бюджетних платежів через банківські термінали, а коли отримували чек – телефонували у банк і скасовували трансакцію. Квитанцію про нібито «успішну» оплату  разом з іншими  документами віддавали своїм клієнтам, а повернуті гроші привласнювали.

Фінансові маніпуляції проводили волинянин і двоє його повнолітніх дітей.  Він також залучив  до свого «сімейного бізнесу» ще одну знайому – мешканку області. Виявилося, що такі оборудки зловмисники прокручували регулярно, а відтак завдало збитків державі на суму майже 1,2 мільйона гривень.

За місцем мешкання фігурантів оперативники внутрішньої безпеки НПУ та слідчі поліції Волині провели санкціоновані обшуки. Під час заходів вилучено  гроші, квитанції на різні прізвища про оплату послуг ТСЦ МВС України, талони на чергу в сервісний центр, технічні паспорти на транспортні засоби, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, чорнові записи.

Наразі слідчі волинської поліції готують  фігурантам  оголошення про підозру за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 12-ти років позбавлення волі. Крім цього, перевіряється причетність співробітників ТСЦ до протиправних дій зловмисників.

0 Комментариев