На Волині з’явилася ще одна громадська організація, покликана знищити корупцію

news

На Волині почав діяти філіал “Міжнародної антикорупційної асамблеї”.

Про це повідомляє ВОДТРК.

“Міжнародна антикорупційна асамблея” – це громадська організація, покликана знищити корупцію в Україні, як головну перешкоду  на шляху розбудови успішної європейської держави. Серед її цілей — обмін досвідом з європейськими партнерами та правова освіта молоді. Про це засновники організації повідомили на засіданні у Луцьку.

 

Презентувати волинський філіал “Міжнародної антикорупційної асамблеї” до Луцька приїхав  голова цієї громадської організації  В’ячеслав Саєнко. З його слів, корупція — це найбільше зло, що гальмує розвиток України. Значна увага приділяється і правовій освіті молоді. В’ячеслав Саєнко розповів про уже зреалізовані ініціативи його організації, зокрема, підписаний Меморандум з Київською політехнікою, що має на меті знищення корупції у виші.

В Україні  діє 11 філіалів “Міжнародної антикорупційної асамблеї”, ще два функціонують в Португалії й Італії. Волинський осередок  очолила підприємець з  Турійська Світлана Федкевич. Наразі її завдання — розбудувати громадську організацію у нашій області. Аби боротьба з корупцією була успішною, кожен повинен розпочати з себе, переконана жінка.

Уже у травні члени Міжнародної антикорупційної асамблеї планують організувати масштабний форум, під час якого обмінюватимуться досвідом протидії корупції з європейськими партнерами.

0 Комментариев