На Волині зупинятимуть великоваговий транспорт

news

Аби зберегти дорожнє покриття автомобільних доріг у період тривалої спекотної погоди, з 1 червня 2016 року введено режим обмеження руху автотранспорту загальною масою понад 24 тони і навантаженням понад 7 тонн.

Про це інформує прес-служба Волинської ОДА.

Відтак, великоваговий транспорт автомобільними дорогами загального користування не курсуватиме. Таке обмеження введено із 11 по 23 годину.

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, щодо обмеження руху великовагового транспорту, на дорогах встановлені індивідуальні панно, які закликають водії автотранспортних засобів припинити рух, при умові перевищення температури за 28°С.

Як повідомив під час оперативної наради заступник начальника Служби автомобільних доріг в області Юрій Ришкевич, на території Волинської області обладнано 27 майданчиків для відстою автотранспортних засобів.

– З метою контролю руху за транспортними засобами, в області працює один пересувний габаритноваговий комплекс, де проводять технічну роботу зі зважування, – повідомив Юрій Володимирович.

Процедура контролю та зважування здійснюється регіональними підрозділами укртрансбезпеки та відповідними підрозділами МВС.

Як зазначив Юрій Ришкевич, цьогоріч ваговий комплекс, порівняно з минулим роком, цілком виправдав свою роботу, адже більше 20 тис. євро перевізники сплатили у вигляді штрафних санкцій, в той час як служба доріг витратила на роботу комплексу близько 400 тис. гривень

– На території області для роботи вагових комплексів відведено шість місць – це основні напрямки доріг державного значення, – повідомив Юрій Володимирович.

Юрій Ришкевич, звернувся за допомогою і до представників національної поліції, аби посилити патрулювання доріг і тим самим, стимулювати перевізників добросовісно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Начальник управління Укртрансбезпеки в області Володимир Степанов, повідомив, що управління повномасштабну роботу з контролю і регулювання перевезень в галузі автомобільного, залізничного транспорту розпочало ще 1 квітня 2016 року. Станом на 8 серпня 2016 року працівниками управління було перевірено більше як 1600 транспортних засобів.

– Якщо говорити про габаритноваговий контроль, то майже 1400 автомобілів було перевірено шляхом зважування, з них – 75 порушників допустимих вагових норм. За цей період винесено 109 постанов та 200 приписів. Загальна сума штрафних санкцій, що накладена на перевізників, становить  123 тис. гривень. Загалом внаслідок роботи управління до Державного бюджету надійшло 220 тисяч 320 гривень, – зазначив Володимир Петрович.

Основна уваги, за словами Володимира Степанова, приділяється дорозі Луцьк-Львів, ваговий комплекс на цій ділянці працює щоденно, також на стадії будівництва габаритноваговий контроль у масиві Діброва.

Начальник управління превентивної діяльності головного управління Національної поліції в області Володимир Солоненко повідомив, що з 3-го серпня у кожному територіальному підрозділі області запрацювали від 1 до 4 груп реагування патрульної поліції в цілодобовому режимі. Одним із завдань груп і є забезпечення безпеки дорожнього руху.

– Лише за 4 дні поліцейськими було винесено 19 постанов про порушення обмежувальних знаків, що стосуються дотримання температурних режимів. Окрім того, з 4 серпня в кожному територіальному підрозділі призначено на посади працівників, які за своїми функціональними та посадовими інструкціями відповідають за організацію та безпеку дорожнього руху не лише в частині дотримання відповідних правил, а й в частині дотримання технічних вимог, —зазначив Володимир Володимирович.

Натомість голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив: органи місцевого самоврядування не надто охоче долучаються до спільного контролю та наведення порядку на дорогах області.

– Ні один сільський голова не звернувся ні в транспортну інспекцію, ні в облдержадміністрацію, ні в поліцію з проханням впорядкувати питання перевезення вантажів в період спеки, – зауважив Володимир Гунчик.

Голова облдержадміністрації наголосив на необхідності передбачити в обласному бюджеті, із залученням місцевих бюджетів, коштів у пропорціях 50/50 на закупку не менше трьох контрольно-вагових комплексів.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев