На Волині зросла кількість охочих служити за контрактом

news

Ситуацію щодо укомплектування військових частин та інших підрозділів контрактниками обговорили під час засідання ради оборони області. Кількість волинян, охочих працювати у професійній армії, зросла, якщо порівнювати цифри з тими, які військовий комісар області Роман Кулик повідомив два тижні тому.

Нині 186 мешканці краю уклали контракт на проходження військової служби. Разом із тим, то – лише 34% від завдання, визначеного Генеральним штабом Збройних сил України. Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Традиційно під час засідання ради оборони області аналізували роботу в розрізі районів. Серед тих, де показники більші 50% – Ратнівський та Горохівський. Решта районів – не досягли навіть 40%. В окремих – узагалі патова ситуація, зокрема, у Шацькому, де фіксують 0%, себто жодного укладеного контракту.

– Загалом маємо позитивну динаміку, за винятком Шацького району, – наголосив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. – Намітилися зрушення у Старовижівському районі. Прошу всіх проаналізувати роботу й посилити. Вимагаю максимальної концентрації на цих питаннях.

Відтак за дорученням голови облдержадміністрації й відповідно до рішення ради оборони області робоча група, що аналізує діяльність у відповідному напрямку в районах, продовжить роботу на теренах Шацького краю, Любешівського та Любомльського.

0 Комментариев