На Волині знешкодили снаряд часів Другої світової війни

news

Днями працівники  групи піротехнічних робіт АРЗ СП управління ДСНС України у Волинській області виявили і знешкодили  вибухонебезпечний предмет у селі Рудня Рожищенського району.

Про це інформує прес-служба управління ДСНС у Волинській області.

Його ідентифікували як артилерійський снаряд 152 мм часів Другої Світової війни.

Працівники ДСНС звертаються до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером «101» або «102».

У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою ЗАБОРОНЕНО:

наближатися до предмету; пересувати його або брати в руки;  розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет; користуватися запальничками, іншими джерелами відкритого вогню, а також предметами, що можуть його утворювати; переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення.

При знаходженні вибухового пристрою або підозрілої речі НЕОБХІДНО:

відійти на безпечну відстань; зберігати спокій; негайно повідомити про знахідку представників пожежно-рятувальної служби та міліції за номерами телефонів «101» та «102»; припинити всі види робіт у районі виявлення даного предмета; не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);  дочекатися прибуття фахівців, щоб вказати місце знахідки.

Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки.

0 Комментариев