На Волині закрили підпільний гральний заклад.ФОТО

news

Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронцівилучили ігрове обладнання та гроші, здобуті незаконним шляхом.Діяльність грального закладу припинено. Повідомляє прес-служба УМВС у Волинській області.

В ході проведення досудового слідства у кримінальному провадженні, працівники Управління захисту економіки у Волинській області спільно із слідчими Ковельського відділу поліції встановили, що у місті функціонує гральний заклад, у якому всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», надаються незаконні послуги у сфері азартних ігор.

Правоохоронці провели санкціонований обшук у даному приміщенні. У результаті обшуку вилучили 11 системних блоків, термінал для внесення готівки на електронні рахунки, мобільний телефон для службових цілей закладу, 1442 лотерейних білети, більше 7 тисяч гривень. На момент проведення обшуку у закладі перебували особи, яким надавалися незаконні послуги грального бізнесу.

Уся вилучена техніка буде направлена для проведення комп’ютерно – технічної експертизи.

Діяльність грального закладу припинено. Особам, які порушили ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України загрожує штраф – до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Проводяться подальші слідчі дії. Досудове розслідування триває.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев