На Волині за добу зі снігових заметів звільнили понад 30 авто

news

Протягом доби пожежно-рятувальними підрозділами було здійснено 6 виїздів по витягуванню автомобілів з снігових заметів (кюветів) – вивільнено 29 автомобілів, де перебувало 60 людей.

Про це йдеться на сайті ДСНС у Волинській області.

Водіння взимку – річ не проста. Слизька дорога та снігові замети нерідко стають для водіїв справжнім випробовуванням. Водіям за кермом в ожеледь треба їхати так, аби встигнути загальмувати, зманеврувати, якщо треба. Адже ніколи не знаєш хто їде перед тобою чи на зустріч. Чи зможе водій, якщо буде треба зупинитися, уникнути аварії. Тому, якщо дорога погана, треба думати що станеться з другою машиною та як ти зможеш зреагувати на ситуацію, яка може трапитися. Тобто кермувати авто взимку так, щоби уникнути зайвих проблем.

Важливо стежити і за швидкістю автівки Так, якщо бачите, що машина не зупиняється – потроху скидайте швидкість, щоб бачачи машину попереду та корегувати гальмування, аби машина зупинилася там, де це потрібно, а не «догнала» ту, що попереду.

Щоб долати круті повороти під час ожеледиці, експерти радять гальмувати перед поворотом – і відпускати гальма під час повороту керма. Бо більшість водіїв повертають неправильно, гальмують і крутять кермо одночасно — тоді виникає подвійне навантаження на машину.

Дотримуйтесь вимог правил дорожнього руху, будьте уважними і обережними, особливо у темний час доби.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев