На Волині з’ясовували, чи потрібні центри «Спорт для всіх»

news

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з січня по грудень 2016 року провів бліц-опитування серед відвідувачів свого сайту. 

 

Впродовж 2016 року користувачі відповідали на поставлене питання: «Чи вважаєте Ви доцільним створення у Ваших населених пунктах центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», які на безоплатній основі проводять фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу від дошкільнят до людей похилого віку?», — інформує прес-служба організції.

94 % респондентів вважають, що створення місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» є необхідним, а 6% опитаних – не бачать доцільності у створенні таких центрів.

До слова, створення комунальних закладів місцевих центрів ФЗН «Спорт для всіх» та введення у штатний розпис громади фіхівця, відповідального за фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу, на даний час є актуальним для об’єднаних громад, що дасть змогу забезпечити права громадян різного віку на заняття фізичною культурою та спортом, зберегти і зміцнити їх здоров’я.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев