На Волині з незаконного обігу вилучили товарів майже на 20 млн гривень

news

Протягом десяти місяців 2015 року в рамках операції «Акциз-2015» оперативні працівники ГУ ДФС у Волинській області вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на 18,9 мільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Зокрема, в ході проведених заходів оперативниками Головного управління ДФС в області вилучено 14080 літрів спирту, 16089 літрів лікеро-горілчаних виробів, 1 225 829 пачок тютюнових виробів та 55 тонн паливно-мастильних матеріалів. Разом з тим, співробітники оперативного управління ліквідували діяльність чотирьох незаконних виробництв – лікеро-горілчаних виробів і пального.

Саме за матеріалами, зібраними оперативниками ДФС Волині, розпочато 10 кримінальних проваджень за ст. 204 КК України, 6 з яких за ч.3.

За цей час до суду скеровано з обвинувальним вироком 4 кримінальних провадження, у яких 4 особи за вчинені протиправні дії у сфері обігу підакцизних товарів засуджено.

Водночас, 9 матеріалів з напрацюваннями оперативних підрозділів спрямовано до підрозділів контролю за обігом підакцизних товарів. Ці напрацювання стали підставою для донарахування 235 тис.грн платежів до бюджету.

0 Комментариев