На Волині з лави підсудних відпустили рецидивіста

news
Тричі засуджений за крадіжки чоловік близько 22 години через паркан проник на приватну територію у Ковелі по вулиці Кришталевій. Пошкодивши металопластике вікно, він вдерся до будинку, звідки таємно викрав золоті ювелірні вироби, пристрій для миття автомобілів, електричну машинку для підстригання волосся, фотоапарат «Самсунг», зарядний пристрій до мобільного телефону та 350 гривень готівкою. Загалом же, «виніс» чужого майна на 20 тисяч гривень.

Про це повідомляє Kowel.com.ua.

Невдовзі зловмисник потрапив до рук правоохоронних органів. Міліціонери відразу ж з’ясували, що він має солідний «послужний» список. Ковельським міськрайонним судом засуджений за крадіжку до 5 років позбавлення волі. Другий вирок йому оголосили у Володимир-Волинському міському суді теж за крадіжку: 5 років 6 місяців у виправній колонії. Третя судимість була аж за дев’ятьма статтями Кримінального кодексу (крадіжка в особливо великих розмірах в складі організованої ним же групи осіб, незаконне проникнення до житла, викрадення вогнепальної зброї). Засуджений тоді Луцьким міським судом до 11 років 6 місяців позбавлення волі, але вирок було переглянуто апеляційним судом: до відбування призначено 7 років 6 місяців.

 Що ж цього разу? Слідчий Ковельського міського відділу УМВС України у Волинській області вніс клопотання про обрання відносно нього запобіжного заходу у виді домашнього арешту. Ніде не працюючий та неодружений злодій, звичайно ж, не заперечив щодо такої «лафи». Прокурор Ковельської міжрайонної прокуратури, наче зговорившись зі слідчим, клопотання підтримав.
Суддя Ковельського міськрайонного суду Єлизавета Агеєва своєю ухвалою відпустила підозрюваного у вчиненні крадіжки під домашній арешт строком на два місяці.
0 Комментариев