На Волині випустили 2700 кг риби у водосховище. ВІДЕО

news

20 жовтня проводились заходи з відтворення водних біоресурсів в Кричевичівському водосховищі Ковельського району – випустили 2700 кг двохліток коропа.

Про це повідомляє Волиньрибохорона.

В останні роки стан природного відтворення водних біоресурсів значно погіршився внаслідок дії ряду зовнішніх факторів, головними з яких є антропогенні – несприятливий гідрологічний режим, замулення та заростання нерестовищ, забруднення води, нерегульований вилов. В зв’язку з цим, штучне зариблення для водосховища життєво необхідне. Роботи проводились відповідно до науково-біологічного обґрунтування, підготовленого науковцями Інституту рибного господарства НААН України.

Зарибок був підібраний таким чином, щоб його розмірно-віковий склад був стійкий до хижаків, в основному це окунь та щука.

Це один із етапів проведення відтворення водних біоресурсів на водосховищі. Протягом місяця цього року  ТзОВ «Карпус» планує вселити близько 10 тонн коропа та рослиноїдних видів риб.

Заходи проводяться з метою подальшого вилову риби спортсменами-рибалками різних вікових груп, проведення спортивних риболовних змагань обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня, популяризації серед населення здорового образу життя, зеленого туризму.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев