На Волині винесли вирок чоловікові за незаконний видобуток бурштину

news

Суд виніс волинянину вирок за незаконний видобуток бурштину.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

У серпні цього року в урочищі „Дамба” неподалік села Галузія Маневицького району чоловік незаконно добував бурштин. За допомогою пристрою для відкачування води з приєднаними до нього пожежними рукавами та металевою трубою чоловік вимивав бурштин-сирець.

Правоохоронці затримали старателя «на гарячому», а відтак вилучили мотопомпу, 11 пожежних рукавів, акумуляторну батарею, 5 каністр з дизпаливом, 9 підсаків та 12 металевих штанг. Окрім знарядь для незаконного видобутку корисних копалин, правоохоронці вилучили у старателя ще 200 грам сонячного каменю.

В ході досудового розслідування між прокурором та підозрюваним було укладено угоду про визнання винуватості. Відповідно до її умов, чоловік повністю визнав свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. В угоді сторонами визначено міру покарання підсудному – штраф у розмірі 412 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 7 тисяч 4 гривні.

Маневицький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості. Крім того, своїм рішенням суд визначив долю речових доказів – конфіскувати в дохід держави.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев