На Волині відремонтують дороги, що ведуть до польського кордону

news

У 2017 році Укравтодор планує реконструювати автомобільні дороги державного значення, які ведуть до польського кордону у Волинській області.

Це покращить зв’язок між країнами — посилить торгово-економічні відносини між Україною і Польщею, — інформує прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України.

В рамках проекту буде завершена реконструкція та відкритий рух автомобілів на 8 км дороги першої категорії на ділянці між Ковелем та КПП «Яготин» на міжнародній трасі М-07 / Е373 Київ — Ковель — Варшава. Це дозволить ліквідувати декілька місць концентрації ДТП та покращить транспортну ситуацію на обході Ковеля.

Окрім цього, планується провести реконструкцію автомобільної дороги національного значення Н-22 від КПП «Устилуг» до м. Володимир-Волинський. Ці роботи будуть профінансовані за рахунок кредиту Уряду Польщі. А за кошти державного бюджету України буде проведено ремонт траси Н-22 від Володимира-Волинського до Луцька. Це дозволить забезпечити якісний під’їзд до контрольно-пропускного пункту «Устилуг» — другого за навантаженням у Волинській області.

«Торгово-економічні відносини з ЄС важливі для України. Обсяг товарообороту між Україною та Польщею динамічно збільшується і є потреба в поліпшенні транспортних підходів до кордону. Переконаний, що оновлені дороги в напрямку кордону з Польщею також стимулюватимуть економічну активність жителів прикордонних регіонів», — повідомив Олександр Кава, радник керівника Державного агентства автомобільних доріг України.

Нагадаємо, Укравтодор спільно з регіональними службами автодоріг розпочав формування остаточного списку доріг, що підлягають ремонту у 2017 році. Акцент в першу чергу робився на ремонтах за маршрутним принципом — тобто на дорогах державного значення загального користування, які сполучають міста та мають велике значення для соціально-економічного розвитку регіонів.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев