На Волині відкрили меморіальну дошку Герою

news

13 квітня у селі Тростянець відкрито меморіальну дошку загиблому учаснику антитерористичної операції, сержанту 24 механізованої бригади Олександру Бондарю. Пам’ятний знак встановили на фасаді загальноосвітньої школи де навчався Герой. Меморіальну дошку виготовив за власні кошти хрещений батько загиблого, депутат Верховної Ради України Михайло Бондар.

Про це пише Ківерцівський інформаційний портал.

Участь у відкритті взяли батьки та рідні Олександра, голова РДА Валерій Ткачук, заступник керівника апарату райради Анатолій Пушкін, військовий комісар районного військкомату Руслан Уніфонтович, голова районної спілки учасників та волонтерів АТО Артур Завальний, начальник відділу освіти РДА Микола Грибук, благочинний Ківерцівсько деканату протоієрей Іоан Семенюк, настоятель Свято-Троїцького храму с. Тростянець Сергій Ледвовк, учнівський та педагогічний колективи школи, жителі села Тростянець.

Директор ЗОШ І-ІІІ ст Микола Глинський розповів присутнім про учня школи, молодого хлопчину, який після навчання пішов контрактником до лав ЗСУ, брав участь в АТО. Усі пам”ятатимуть Олександра, як щиру, добру, завжди усміхнену людину, хорошого друга і вірного побратима.

“Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, –нaш святий oбoв’язoк. Наш земляк Олександр Бондар, був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність України і віддав життя за мир та спокій на рідній землі. Кiлькa рoкiв тoму ще нiхтo не мiг нaвiть пoдумaти, щo у нашій державі люди будуть гинути нa вiйні… Цей стрaшний сoн, нa жaль, стaв реальністю. Обривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни. Тoж дaвaйте шaнувaти пам’ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім’я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держaви!”, — скaзaв гoлoва рaйoннoї держaвнoї aдмiнiстрaцiї Валерій Ткачук пiд чaс вiдкриття мемoрiaльнoї дoшки.

Про героїчний подвиг українських хлопців, які захищають ціною власного життя цілісність нашої держави, йшлося у виступах Анатолія Пушкіна та Артура Завального.

Спогадами про веселого, життєрадісного хлопця, надійного друга, яким його знали у селі, поділилися перша вчителька Олександра, його класний керівник Тетяна Голуб та однокласниця юнака Ірина Хваліба. Батько Героя Віктор Леонтійович подякував присутнім на заході за те, що пам’ятають про його сина.

Право відкрити меморіальну дошку надали батькам Героя, його сестричці Насті, голові районної спілки учасників та волонтерів АТО Артуру Завальному та односельчанину загиблого, демобілізованому учаснику АТО Сергію Ольховичу.

Благочинний Ківерцівського деканату УПЦ КП, настоятель Свято-Покровського собору м. Ківерці Іван Семенюк та настоятель Свято-Троїцького храму с. Тростянець Сергій Ледвовк освятили меморіальну дошку.

Присутні вшанували пам’ять про Олександра Бондаря та усіх патріотів України, що загинули захищаючи її незалежність, хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

Вічна пам’ять Герою!

 

0 Комментариев