На Волині відкрили базу відпочинку європейського рівня. ФОТО

news

10 червня в рамках виїзної наради-семінару, що відбулася на базі державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство», відпочинкову базу тепер уже європейського рівня відкрили для відвідувачів.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Сотні родин волинських лісівників цього літа проведуть свої відпустки на березі мальовничого озера Світязь у комфортних умовах, які за півтора року створили власними руками.

База відпочинку працівників лісової галузі області почала функціонувати ще з середини 70-х років – тоді побудували нове цегляне приміщення Світязького лісництва, а старе дерев’яне перепланували на кілька номерів. Її по трохи розширювали, реконструйовували, щось добудовували.

А в травні 2016-го розпочали  реконструкцію. І не тільки розпочали, а й навіть досить швидко… довели до завершення.

Нинішня база може прийняти одночасно 65 відвідувачів. Тут капітально відремонтовано всі існуючі будівлі, вмебльовано на сучасний лад, встановлено нову техніку, змонтовано сучасну очистку води, пішохідні доріжки викладено бруківкою, новий газон такого рівня, що шкода зайвий раз ступити, встановлено новенькі бесідки, поруч зручні мангали. Подумали тут і про дітей, встановивши дитячий майданчик, обладнали парковку, територію обгородили новим парканом. Місцевий пляж, який зустрічає усіх гостей Світязя, тепер – завдяки лісівникам – не «дикий», а доволі окультурений, з місцями для переодягання.

Старт роботи оновленій базі, перерізавши символічну стрічку, надали заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко,  директор державного підприємства «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство» Андрій Самолюк, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства України Павло Матіюк.

“Хочу, щоб усі розуміли: все це створено силами винятково працівників лісової галузі Волині. Щиро вітаю усіх вас з цією подією. Бажаю, щоб ви завжди мали такі високі результати роботи і знали: волинським лісівникам дійсно є чим пишатися”, – зазначив у вітальному слові Володимир Налькович.

– Найкращі лісівники – це лісівники Волині. Кажу це тому, бо бачу щодня, як ви робите для наших людей добро. Сьогодні, їдучи сюди через Ковельський район, я бачив прекрасні рекреаційні пункти. Прибувши до Шацького району, не міг оминути увагою прочищений ліс. Я горджуся цією армією лісівників, – зізнався Володимир Гунчик.

Слова вдячності лісникам висловив і Василь Голядинець, наголосивши, що це значний вклад у розвиток курортного району.

“Знаєте, за що люблю свою роботу? За те, що завжди видно її результат. Посадили ліс – бачимо результат. Зібрали урожай – видно результат. Але так само видно і промахи. Де не бачимо ми, нам дуже чітко підказують. З усіх сторін. І це теж добре, бо не раз стає стимулом до покращення роботи. За те, що ця база зараз у такому стані, дякую всім керівникам лісгоспів. Все це – результат вашої відповідальної праці”, — розповів Андрій Самолюк.

Якими зусиллями вдалося все це створити, розповів присутнім господар закладу – директор ДП «Шацьке УДЛГ» Андрій Самолюк. Андрій Олексійович зізнався, що це було дуже непросто. Навіть подекуди здавалося неможливим і не вірилося, що все вийде. Бо питань виникало чимало. Але відчувалася підтримка. Як від начальника управління, який від початку був ініціатор справи і завжди все тримав на контролі, так і від усіх директорів.

Відпочинкова база «Світязь» гостинно запрошує відвідувачів. Усіх охочих. За адресою: с. Світязь, провулок Набережний, 8. Але перевага, звісно, надаватиметься волинським лісівникам. Бо оздоровлення працівників галузі у літній час стоїть серед пріоритетних завдань, які визначив Олександр Кватирко.

Саме тому чи не найбільше втішеним такому відкриттю був Павло Матіюк. Бо минулого року, щоб організувати відпочинок лісівникам, йому як голові профспілки, довелося шукати місце. Тепер, маючи таку галузеву базу, це завдання значно спрощується. Тож уже намічено графік, за яким лісогосподарські підприємства відправлятимуть на відпочинок своїх працівників.

Просто і щиро про роботу лісівників, виступаючи, сказав майстер лісу ДП «Поліське ЛГ» Дмитро Захарчук, який уже 40 років працює у галузі: «Я в лісі живу. Там і працюю, і відпочиваю. А тепер то й взагалі все робити легше, бо є техніка. Коли ж вдасться ще й відпочити серед такої краси, то немає сумніву в тому, що все в нас таки добре».

 

0 Комментариев