На Волині відбувся суд над охоронцем, який побив відвідувача закладу

news

Охоронець ковельського нічного клубу «Кіно», опівночі 11 листопада 2017 року, на грунті особистих неприязних відносин, умисно побив відвідувача закладу. Зокрема, наніс йому декілька ударів в обличчя. Про це йдеться в судовій справі, яку нещодавно розглянув Ковельський міськрайонний суд, – повідомляє “Район. Ковель”.

 

Крім цього, охоронець пізніше почав виштовхувати чоловіка до виходу з нічного клубу, та, у момент, коли до нього підійшов родич потерпілого для того, щоб з’ясувати причини його неправомірних дій, той наніс йому удар кулаком у обличчя, чим спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому кісток носа.

Потерпілий, в якого зламано ніс, на суді подав заяву з проханням закрити кримінальне провадження і відмовився від будь-яких претензій до обвинуваченого. Усно суду зазначив, що таке рішення ним прийнято добровільно, він з обвинуваченим примирився.

Інший потерпілий на судовому засіданні у приміщенні Березанського міськсуду у режимі відеоконференції теж відмовився від будь-яких претензій до охоронця, який його побив. Додатково суду пояснив, що таке рішення ним прийнято добровільно, він з обвинуваченим примирився.

Зрештою, суд під головуванням Ірини Логвинюк задовільнив їхнє клопотання і закрив кримінальне провадження у зв’язку з відмовою обох потерпілих від обвинувачення тепер уже колишнього охоронця.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев