На Волині відбулося відкриття дитячого табору “Сонячний”. ФОТО

news

9 червня 2017 року у  таборі “Сонячний” обласного Центру туризму, спорту та екскурсій відбулось урочисте відкриття І оздоровчої зміни. На цю зміну заїхало 158 дітей з Тернопільської області, Ківерцівського району та міста Луцька.

Про це повідомляє прес-служба ЦТСЕ.

З початком роботи табору дітей привітав директор Центру туризму Леонід Толстіхін: “Вже п’ятий рік табір відкриває свої двері для оздоровлення та відпочинку дітей, відтоді як перейшов у наше підпорядкування  – говорить Леонід Миколайович. За ці роки табір суттєво оновив свою матеріально-технічну базу, зроблено ремонти в усіх корпусах, встановлені внутрішні санвузли, закуплено м’який та ігровий інвентар, щоб дітям було комфортно. Але найбільше табір подобається дітям за його активну та цікаву програму. Табір визнаний одним з найкращих на Волині та  у минулому році зайняв ІІІ місце із понад 400 таборів  України у номінації «Позашкільний заклад оздоровлення та відпочинку».

З музичним вітанням перед дітьми виступив відомий кіно-, відео оператор Волинського телебачення, художний та співак Омелян Іванюк, а також вихованець Палацу учнівської молоді, переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів гри на сопілці Роман.

Цього року табір буде проводити 4 зміни: три – по 21 дню і одна – 14 днів,  і всі вони вже майже наповнені.

“Табір унікальний тим, що він спортивно-туристського спрямування і має спеціально обладнані майданчики зі склелазною стінкою та «смугою перешкод», діти набувають нових вмінь та навичок на майстер-класах з орієнтування на місцевості, пішохідного, водного та велосипедного туризму, – ділиться досвідом старший інструктор табору Ірина Тарасюк.  – Тут є природна водойма і діти мають можливість кожного дня відпочивати на озері, кататись на човні, катамарані, байдарці. Програма табору насичена різноманітними культурно-масовими та спортивно-туристськими заходами – змагання, веселі естафети, розважальні свята, шоу-програми, інтелектуальні та спортивні ігри,  конкурси, фестивалі, дискотеки, заняття в гуртках, а ще активний відпочинок на озері не дадуть сумувати нікому”.

Організація якісного, повноцінного оздоровлення та активного відпочинку, пізнавального дозвілля, пропаганда здорового способу життя, створення умов для розвитку творчих здібностей  – основні  завдання, які ставить перед собою обласний Центр туризму, спорту та екскурсій під час проведення оздоровчої кампанії.

0 Комментариев