На Волині відбудеться фестиваль “КНЯЖИЙ”

news

Фестиваль “КНЯЖИЙ”, що відбудеться на Волині – масштабний захід на фестивальній карті України, котрий оголошує про заборону на його території алкоголю.

Про це повідомляє прес-служба фестивалю «КНЯЖИЙ».

Нагадаємо, Фестиваль «КНЯЖИЙ» відбудеться 19-20 серпня вперше у межах стародавнього міста Володимир-Волинський  – на території села Заріччя. Ініціатор проведення заходу – Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя».
До слова, захід пройде у безалкогольному форматі: вхід людям напідпитку, а також принесення на територію фестивального містечка будь-якого виду алкоголю суворо заборонене. Організаційний комітет наголошує, що розваги реальні і без алкоголю, та і навіщо він, коли фестиваль буде таким цікавим!
Музичну атмосферу гостям фестивалю влаштують один із найвідоміший українських гуртів – «Тартак», а також гурт  гуцул-металу «Карна». На літературній сцені розповість про захоплюючі книги та власну творчість один із найпопулярніших письменників Любко Дереш.
Анонсуємо кінне шоу, яке спеціально прибуде на «КНЯЖИЙ» з міста Львів. Програма насичена і стародавніми презентаціями: кожен охочий побачить кінну кавалькаду, метання списа на галопі, джост-сарацин та багато інших цікавих вправ, трюків, і видовищну баладу «Лицар і його бойовий кінь».
Гості матимуть можливість спробувати поплавати на воді у вузьких довгих човнах — каяках. Каякінг на річці Луга обіцяє туристичний клуб ANTAR.


Також на «КНЯЖОМУ» будуть різні театралізовані дійства, історичні реконструкції, гутірки, екскурсії стародавнім Володимиром-Волинським, дитяче містечко, ярмарки ремесел та вуличної їжі, майстер-класи народний майстрів та багато цікавого.
Нагадаємо, у соцмережі “Фейсбук” діє офіційна сторінка, на якій Ви можете дізнатися останні важливі новини щодо проведення «Княжого», а переглянути офіційний відеоролик можна тут.

Відео-анонс фестивалю "КНЯЖИЙ"

Запрошуємо до перегляду! Зустрінемось 19-20 серпня поблизу міста Володимир-Волинський!

Опубліковано Фестиваль «КНЯЖИЙ» 15 червня 2017 р.

0 Комментариев