На Волині у населених пунктах будуть різні “розцінки” на опалення

news

З 1 жовтня в Україні вступили у дію нові тарифи на центральне опалення. Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  вартість обігріву одного квадратного метра чи гігакалорії значно коливатиметься у різних регіонах та населених пунктах. Постанова була затверджена у березні й доповнена змінами у червні.

 

Про це пише Вісник і К.

На фоні інших областей Волинь виглядає ще досить оптимістично. Найдешевшим тепло буде для лучан. Підприємство «Луцьктепло» надаватиме послуги за наступними тарифами: для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 691,84 грн/Гкал, абоненти без лічильників платитимуть щомісяця 15,54 грн за обігрів одного квадратного метра.

Гігакалорія теплової енергії від «Ковельтепло» коштуватиме 712,89 грн, обігрів квадратного метра площі 16,23 грн. У Володимирі-Волинському ці показники складатимуть 706,58 і 18,10 грн відповідно.

Найважче ж доведеться мешканцям Нововолинська. Для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії тариф складатиме 710,90 грн/Гкал, а ось абоненти без лічильників сплачуватимуть по 22,96 грн за один квадратний метр.

Для прикладу, у Рівному гігакалорія тепла коштуватиме 763,93 грн, а при оплаті за квадратний метр тариф складатиме 18,23 грн.

0 Комментариев