На Волині у деяких округах не обрали жодного депутата

news

Громадянська мережа ОПОРА визначила, що у 14 із 64 округів у Волинській області та у 13 із 42 – у Луцьку не обрано жодного представника у ради. Відповідні дані ОПОРА у Волинській області отримала у результаті аналізу протоколів про результати виборів депутатів Волинської обласної та Луцької міської рад, оголошених Волинською обласною ТВК 31 жовтня та Луцькою міською – 2 листопада.

Про це повідомляють у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

Громадянська мережа ОПОРА у Волинській області проаналізувала попередні результати виборів до Волинської обласної ради. Зокрема, у результаті аналізу виявилось, що в округах № 2 (Володимир-Волинський район), № 3 і № 5 (Горохівський район), № 10 (Камінь-Каширський район), №12 (Ківерцівський район, м. Ківерці), №20 і №23 (Луцький район), № 30 (Маневицький район), №35 і №37 (Рожищенський район), №38 і №39 (Старовижівський район), №45, №46 (м. Ковель) не було обрано жодного депутата.

Натомість, в області є 7 округів, де виборці будуть мати двох депутатів. Зокрема, це округ №11 (Камінь-Каширський район), №13, №14 і №15 (Ківерцівський район), № 17 (Ковельський район), № 26 (Любомльський район) та №55 (м. Луцьк).

Загалом, за даними, отриманими від Волинської обласної виборчої комісії, до Волинської обласної ради волиняни обрали депутатів-представників від 7 політичних партій: «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка, «Об’єднання «Самопоміч», «Свобода» і «Наш край».

Protokol VOVK

Проаналізувала ОПОРА і новообраний склад Луцької міської ради. Зокрема, в обласному центрі Волинської області у результаті проведених виборів 13 округів залишились без представників у раді. Так, жодного депутата не обрано у округах № 2, № 9, № 11, №14, № 16, № 24, № 26, № 27, № 29, № 32, № 33, № 35, № 38. Натомість, в округах № 1, № 4, № 20, №28, №39, №42 обрано одразу по два депутати від різних політичних сил.

Загалом, у Луцьку міську раду потрапили представники від семи політичних сил. Зокрема, у раді будуть працювати депутати від політичних партій «Українське об’єднання патріотів «УКРОП», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Батьківщина», Радикальна партія Олега Ляшка, «Об’єднання «Самопоміч», «Свобода» і «Громадський рух «Народний контроль».

Protokol LMVK

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що у разі обрання одного з кандидатів, включеного до виборчих списків місцевої організації партії, депутатом у двох або більше багатомандатних виборчих округах, такий кандидат має право звернутись для його реєстрації депутатом лише однієї місцевої ради (ч. 1, Ст. 89 Закону України «Про місцеві вибори»).

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев