На Волині турок-сутенер вербував жінок

news

До суду скеровано кримінальне провадження стосовно громадянина Туреччини, який налагодив секс-туризм для своїх співвітчизників. Свій «бізнес» він розгорнув на території Волинської, Рівненської та Львівської областей.

Про це повідомляє МВС України.

Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС області Михайло Войлов, 51-річному чоловікові з Туреччини повідомили про підозру у скоєнні злочину та скерували до суду кримінальне провадження щодо його злочинної діяльності за частиною 1 статті 302 (звідництво), частиною 2 статті 303 (сутенерство) та частиною 1 статті 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України.

У ході досудового слідства встановлено, що протягом 2014-2015 років чоловік знайомився з дівчатами у соціальних мережах, а в подальшому втягував їх у заняття проституцією на території Рівненської, Львівської та Волинської областей.

У тенета сутенера потрапило 10 дівчат із Рівненської області, яких чоловік зводив зі своїми співвітчизниками задля їхньої втіхи. Клієнтами дівчат були як громадяни Туреччини, які приїжджали в Україну, так і сам звідник. Відпочинок з повіями коштував від 500 гривень до 150 доларів США.

Нагадаємо, 25 червня під час проведення санкціонованого обшуку на орендованій квартирі, що на вулиці Чорновола обласного центру, міліціонери затримали трьох громадян Туреччини та трьох дівчат. З сумок останніх міліціонери вилучили гроші, які вони отримали за надані послуги.

Чоловіку за вчинене загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років із конфіскацією майна. Міру покарання йому згодом визначить суд.

0 Комментариев