На Волині ЦВК зробила попередження п’ятьом кандидатам

news

Центральна виборча комісія оголосила попередження за порушення термінів відкриття рахунків виборчих фондів п’ятьом волинським кандидатам у народні депутати України, зареєстрованим на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року у 23-му одномандатному окрузі.

Про це йдеться в додатку № 1 до постанови ЦВК від 14 липня 2016 року №312, — інформує ОПОРА.

Кандидатами в народні депутати України Максимом Богуном (самовисування), Володимиром Демчуком («Україна Славетна»), Олександром Кононовичем (самовисування), Валентиною Мальковою (самовисування),Олександром Орлом (самовисування), зареєстрованими в одномандатному виборчому окрузі № 23, у встановлені терміни рахунки виборчих фондів не відкрито, ідеться у постанові ЦВК.

Відповідно до ч. 1 ст. 48 закону України «Про вибори народних депутатів України» кандидат у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі зобов’язаний відкрити рахунок свого виборчого фонду не пізніш як на десятий день з дня його реєстрації Центральною виборчою комісією.

Нагадуємо, що раніше спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА про це уже інформувала голова ОВК у 23-му виборчому окрузі Світлана Демчук. Втім, до ОВК надійшли повідомлення про відкриття виборчих фондів лише десятьма кандидатами з вісімнадцяти.

Згідно з п. 6 ч. 2 ст. 61 закону України «Про вибори народних депутатів України»,  в разі порушення кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі термінів відкриття рахунку свого виборчого фонду йому оголошується попередження.

0 Комментариев