На Волині судитимуть сепаратиста, що допомагав “здати” Крим

news

СБУ направила до суду матеріали щодо сепаратиста, який допомагав захоплювати Крим

Слідчі УСБУ у Волинській області направили до суду кримінальне провадження щодо сепаратиста, який допомагав росіянам захоплювати Крим.

У 2013 році 56-річний безробітний лучанин переїхав до АР Крим. Під час анексії півострову прихильник комуністичних ідей, який мріє про відродження СРСР, блокував військові частини Збройних сил України. За свої злочини сепаратист отримав нагороду від міністерства оборони Російської Федерації – медаль «За возвращение Крыма». У травні 2014 року бойовик на прізвисько «Комісар» приєднався до незаконних збройних формувань терористів «ДНР». Через брак грошей комуніст повернувся на Волинь з наміром підзаробити на нелегальному видобутку бурштину. Під час затримання у терориста вилучено бойову гранату, яку він намагався продати.

Зловмисник, який повністю визнав вину на етапі досудового слідства, обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.110 та ст.341 (в ред. від 16.03.2014), ч.1 ст.258-3 та ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (участь у діяльності терористичної організації, зміни меж території України, захоплення будівель та споруд та ін. )

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев