На Волині судитимуть групу квартирних злодіїв

news

Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення членами організованої злочинної групи у складі чотирьох мешканців Закарпаття крадіжок та грабежів із проникненням у житло.

Неодноразово уже судимі попри свій молодий вік “гастролери” (а їм по 24-26 років) спеціалізувалися на крадіжках із приватних будинків та квартир, розташованих на першому поверсі багатоповерхівок. Проникали вони в оселі шляхом відтискання вікон, — інформує прес-служба прокуратури Волинської області.

За три дні – 8, 24 та 25 жовтня 2016 року – зловмисники обікрали дев’ять квартир та будинків у Луцьку, поживившись грошовими коштами, технікою і ювелірними виробами на суму понад 200 тис. грн.

Затримали двох членів групи завдяки скоординованим діям правоохоронців 25 жовтня 2016 року одразу після вчинення ними крадіжки з будинку на вулиці Корольова у Луцьку. Невдовзі також був затриманий і третій “гастролер”. Четвертий же досі перебуває у розшуку й матеріали щодо нього виділені в окреме провадження.  

Трьох членів ОЗГ обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 5 ст. 185, ч. 5 ст. 186 Кримінального кодексу України, й скоро вони постануть перед судом, який і обере їм міру покарання.

 

0 Комментариев