У Луцьк сьогодні привезуть загиблого молодого бійця

news

1 вересня на Волинь в цинковій домовині повернеться ще один Герой АТО, житель смт Іваничі, Валерій Янчук. В цьому році чоловікові виповнилося б 30. 

Про це повідомляє Віче-інформ.

25 серпня минулого року під час обстрілу села Дзеркальне, що на Донеччині, Валерій отримав важке осколкове поранення легенів і печінки. Амвросіївським лікарям не вдалося врятувати бійця. Він помер на операційному столі та був похований на міському цвинтарі Амвросіївки.

Через нерозбірливий почерк начальника СМЕ, Валерій був похований під прізвищем “ЯМчук”. Така помилка суттєво ускладнила пошук волинянина.

За допомогою телепрограми на “Інтері” та волонтерів, мамі вдалося знайти сина. Пройшовши ще кілька місяців бюрократичних випробувань, пов’язаних з ДНК, згорьована жінка нарешті везе сина, щоб віддати сирій рідній землі на вічний спочинок.

Сьогодні, 1 вересня, громадські активісти на Цуманському перехресті зустрінуть Героя та колоною проведуть до Театрального майдану.

О 12 годині, в нижньому храмі Луцького Свято-Троїцького собору відслужиться чин похорону, після чого тіло Валерія Янчука відправлять у смт Іваничі.

Похорон Героя відбудеться 2 вересня у рідному містечку.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев