На Волині до смерті замерз чоловік

news

У селі Острівок Камінь-Каширського району знайшли мертвого від переохолодження чоловіка.

Сьогодні, 12 січня, у селі Острівок від переохолодження помер місцевий житель Петро К., 1958 року народження, — пише Район.Камінь-Каширський.

Як повідомили працівники Камінь-Каширського РВ У ДСНС, чоловіка знайшли на його власному подвір’ї.

Тож рятувальники вкотре нагадують: тривале перебування на вулиці може призвести до переохолодження.

  • Подбайте про теплий одяг, шкарпетки та взуття, а також пам’ятайте, що до переохолодження найбільш схильні діти, люди літнього віку та громадяни у стані алкогольного сп’яніння. Не паліть на морозі, не виходьте на мороз без рукавичок та шарфу. Якщо відчуваєте переохолодження, негайно зайдіть до найближчого теплого приміщення.
  • Якщо у вас зламалася машина на значній відстані від населеного пункту або в незнайомій місцевості, краще залишатися в ній та викликати допомогу по телефону або чекати іншого автомобіля. Під час сильного вітру вірогідність обмороження зростає.

На території міста Каменя-Каширського функціонує пункт обігріву на базі стаціонарного відділення постійного проживання територіального центру соціального обслуговування по вул. Шевченка, 43. А також додаткові пункти обігріву розміщені на базі амбулаторій та у фельдшерсько-акушерських пунктах.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев