На Волині скутерист пограбував чоловіка, який на узбіччі ремонтував свій велосипед

news

У Ківерцівському районі скутерист пограбував на узбіччі чоловіка, який ремонтував свій велосипед, завдавши йому удару в обличчя та відібравши телефон і його транспортний засіб. Про це йдеться у вироку Ківерцівського районного суду від 1 червня, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Як вдалося встановити під час судового засідання, 30 серпня 2017 року обвинувачений на своєму скутері в полі між селами Клепачів та Озерце Ківерцівського району наздогнав велосипедиста, який зупинився на узбіччі дороги, аби відремонтувати свій транспортний засіб, та вдарив його в обличчя, від чого потерпілий впав на землю.

Так, продовжуючи свій злочинний умисел, обвинувачений викрав із сумки потерпілого мобільний телефон марки «iPhone 5S», навушники «Ergo» в чохлі, силіконовий чохол до телефону, перехідник до комп’ютерної мишки «A4TECH», а також велосипед марки «Мінськ» – всього на загальну суму 4552,44 грн.

Обвинувачений повністю визнав свою, тож між ним та прокурором був укладений договір про визнання винуватості.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді 4 років позбавлення волі, однак на підставі ст. 75, 76 КК України звільнив від призначеного покарання, якщо протягом 1 року він не вчинить нового злочину.

Фото ілюстративне.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев