На Волині ще одна родина Героя отримала нове житло

news

Власне житло отримала ще одна родина загиблого Героя. Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Підтримати та допомогти учасникам АТО, їх сім’ям – завдання влади всіх рівнів. На Волині це прекрасно розуміють. Позаяк, перебуваючи із робочими поїздками у районах області, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик завжди відвідує родини зигиблих Героїв, оскільки як добре слово, так і матеріальна допомога цим людям – украй необхідні.

22 грудня 2015 року, вчергове відвідавши Володимир-Волинський район, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик разом із керівництвом краю – головою райдержадміністрації Наталією Василець та головою райради Андрієм Оніщуком зустрілися  із родиною загиблого учасника АТО
Руслана Голяновського, та приємно потішили ˗ вручили ордер на житло. Дрежина загиблого Олена та двійко діточок отримали двокімнатну квартиру у Володимирі-Волинському.

Варто зазначити, що Руслан Голяновський народився 24 серпня 1982 року у с.Горичів Володимир-Волинського р-ну. Був мобілізований до лав Збройних Сил України на початку квітня 2014 року. Служив водієм у 51-й механізованій бригаді. Разом із іншими бійцями бригади брав участь у відсічі збройній агресії. 25 серпня 2014 року 3-й батальйон бригади потрапив у оточення біля Іловайська. Тоді під ракетним та танковим вогнем проросійських бойовиків та російських військових загинули та потрапили в полон десятки воїнів 51-ї бригади. Загинув 25 серпня 2015 року біля Кутейникового (за інформацією побратимів по зброї, Руслан Голяновський загинув близько 24 години 24 серпня 2014 року). Удома у
Руслана Голяновського залишились батьки, дружина Олена та двоє дітей — дочка п’яти років та син двох років.

4 червня 2015 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української, Руслан Голяновський нагороджений Орденом “За мужність”III ступеня (посмертно).

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев