На Волині розгорівся скандал через артезіанську свердловину

news

На Ковельщині судяться через приватизацію артезіанської свердловини. Про це пише kowel.com.ua.

В епіцентрі скандалу опинилася Зеленська сільська рада, яка виділила у приватну власність під індивідуальне будівництво земельну ділянку, де знаходиться артезіанська свердловина, яка значиться у «Ковельводоканалі» під № 2.

Зазвичай артезіанські свердловини використовуються як один із засобів водопостачання міст, промислових підприємств. Втім, у Ковельському районі це можна з легкістю взяти у приватну власність.

Земельну ділянку з артезіанською свердловиною на вулиці Піщаній у селі Воля-Ковельська виділили депутати Зеленської сільської ради ще минулого скликання. Ці обранці громади оскандалилися не тільки земельним «дерибаном», коли щедро роздали одним махом 228 земельних ділянок під індивідуальну забудову, але й тим, що кілька з них разом із сільським головою Олександром Паровенком «погоріли» на корупції.

«З цього приводу своє слово має сказати суд. Але, думаю, було б правильно зацікавленим сторонам сісти за стіл перемовин і знайти компроміс, зрозуміти, що ціна питання дуже висока. За ним стоять інтереси не тільки колективу «Ковельводоканалу», а й інтереси громад і міста Ковеля, і сіл Волі-Ковельської та Зеленого», – вважає колишній ковельський міський голова Анатолій Семенюк.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев