На Волині рідні сестри судяться за будинок своєї бабусі. ФОТО

news

4-го листопада у Володимир-Волинському міському суді відбулося засідання, на якому предметом спору було визнання осіб такими, що втратили право на користування будинком та зняття їх з реєстрації.

Про це повідомляє БУГ.

Позивач, Оксана М., судиться із рідною сестрою Наталією П. та через суд вимагає визнати сестру та її малолітнього сина такими, що втратили право на користування житловим приміщенням та зняти їх з реєстрації.

В процесі судового розгляду було встановлено, що в будинку у селі Нехворощі, через який виник спір, наразі ніхто не проживає і належав їх бабусі, яка подарувала його позивачці. Обидві сестри мають власні сім’ї та проживають в окремих будинках: Оксана М. – у селі Березовичі, а Наталія П. у селі Хворостів.

DSCN8866

Також, в судовій залі було встановлено, що при укладенні договору дарування мала місце усна домовленість, що пані Оксана доглядатиме бабусю. Але, на сьогодні, жінка похилого віку перебуває в Нововолинську у своєї дочки Наталії Г., тітки позивачки та відповідачки.

При з’ясуванні деталей, стає відомо, що бабця хотіла поділити майно між трьома внучками. Так, дві онуки отримали кошти, а трьотя будинок у подарунок. Та в будинок, все таки, прописала правнука Вадима П., 2006-го року народження.

При розгляді справи у судовій залі, обидві сторони сперечилася за правомірність договору дарування, про майно, що знаходилося на подвір’ї та у будинку, хто й коли отримував кошти від рідних але не зважалося на бажання бабусі, щоб онуки жили вдостатку.

Як підсумок засідання, адвокат відповідачки попросив у судді дати час або сторони знайшли спосіб примиритися або ж зібрати більше доказів своєї правоти. Наступне засідання відбудеться 12-го листопада.

DSCN8868

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев