На Волині проведуть майстер-клас про місцеву ініціативу

news

У Ковелі відбудеться майстер-клас про місцеву ініціативу. Як готувати та подавати проекти рішення для розгляду на засіданнях ради із використанням місцевої ініціативи як інструменту прямої демократії?

Про захід повідомляють організатори.

Запрошуємо активних ковельчан, представників громадського сектору, депутатів місцевої ради та усіх бажаючих до участі у майстер-класі з використання місцевої ініціативи як інструменту прямої демократії.

Під час заходу ви матимете можливість:
– ознайомитись з процедурою підготовки та подачі проектів рішень до Ковельської міської ради у формі місцевої ініціативи;

– ознайомитись із наявними практиками подання та реалізації місцевої ініціативи. Що вдалось місцевим активістам змінити у інших містах області завдяки місцевій ініціативі як інструменту місцевої демократії

-задати актуальні для вас запитання працівникам Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії;

-напрацювати подальші кроки співпраці та взаємодії із учасниками та ініціаторами заходу.

Спікери заходу:
1. Ірина Гайдучик – голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії;
2. Михайло Шелеп – громадський активіст, політолог, експерт Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії;

Орієнтовний час заходу – 1 година

Дата: п’ятниця, 30 червня
Час: 16:00
Місце: Ковельський міський культурно-просвітницький центр (вул.Незалежності, 89, 2 пов.)

Для можливості участі заявіть про своє бажання будь-яким зручним для вас способом: лист з вашим контактним номером телефону на електронну адресу або ж дзвінок на один із номерів 095-64-54-655, 073-098-43-30.


Захід відбуватиметься в рамках реалізації проекту «Волинь – територія розвитку місцевої демократії», що реалізовується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародний фонд “Відродження”.

0 Комментариев