На Волині працівниця банку привласнила понад 350 тисяч гривень

news

Слідчими Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області за процесуального керівництва Луцької місцевої прокуратури та оперативного супроводу співробітників Управління захисту економіки у Волинській області скеровано до суду обвинувальний акт, щодо розтрати коштів працівницею банку на суму понад 350 тис. грн..

Про це інформує прес-служба волинської поліції.

Упродовж лютого-березня 2016 року контролер-касир однієї із філій державного банку, шляхом підроблення банківських документів, здійснила привласнення та розтрату грошових коштів, які перебували в її віданні на загальну суму 356 тис. 824 грн..

Працівники Управління захисту економіки у Волинській області ДЗЕ НП України забезпечили відшкодування завданих збитків у повному обсязі.

Поліцейські встановили, що контролер-касир однієї з філій державного банку, перебуваючи на посаді, будучи матеріально-відповідальною особою, шляхом підроблення банківських документів, зокрема, заявок на видачу готівки, в яких підробляла підписи клієнтів банку. Таким чином, здійснила привласнення та розтрату грошових коштів, які перебували у її віданні на загальну суму понад 350 тис. грн.

Правоохоронці повідомили про підозру у вчиненні правопорушень за ч.3 ст. 191 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України, ч. 3 ст. 362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (Комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України та ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці скерували обвинувальний акт до Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев