На Волині працівник відомого підприємства влаштував п’яний дебош. ФОТО

news

Сьогодні вночі 37-річний житель Володимира-Волинського, працівник відомого підприємства, нетверезий їхав містом на своєму Мерседесі з порушенням ПДР і був зупинений. Чоловік не реагував на законні вимоги патрульних, намагався втекти, шарпався за формений одяг. 

Про це повідомила представник прес-служби луцьких патрульних Ольга Бузулук на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Зловмисник хотів натравити на інспекторів собаку свого сусіда, в результаті собака покусала його самого. Після приїзду лікарів і надання необхідної медичної допомоги чоловіка посадили у інвалідний візок.
“А ще цей громило завдав тілесних ушкоджень нашій Анні (патрульна на фото). Звісно, відразу був затриманий із застосуванням спецзасобів. Особа влаштувала таке кіно, про яке патрульні, напевно, ще довго пам’ятатимуть…хоча…це їхня щодення робота.

Анна розповідає, що це був справді екшн місцевого масштабу, але, на щастя, все обійшлось нормально. Щоправда, інспекторка отримала ушкодження, зафіксовані медиками. Сподіваюсь, цей неадекват отримає по заслугах, адже його дії – це як мінімум дві кримінальні статті: за опір правоохоронцям і за напад на них.”- пише Ольга Бузулук.

 

0 Комментариев