На Волині порядок під час виборів забезпечуватимуть близько тисячі правоохоронців

news

17 липня в області відбудуться проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 23, який охоплює територію Маневицького, Камінь-Каширського, Ківерцівського та Любешівського районів.

Аби належним чином забезпечити правопорядок в області під час проведення виборчого процесу, особовий склад органів та підрозділів поліції переведений на посилений режим несення служби та створені оперативні штаби, які працюють у цілодобовому режимі, — інформує прес-служба волинської поліції.

Загалом для забезпечення охорони громадського порядку залучатиметься близько тисячі правоохоронців з яких майже 600 поліцейських. Створені додаткові слідчо-оперативні групи, які будуть оперативно здійснювати виїзди по заявах та повідомленнях громадян. Збільшена кількість вибухотехнічних груп. Також 4 екіпажі працівників патрульної поліції забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху у районах, де будуть проходити вибори. Окрім поліцейських, залучатимуться  працівники Державної служби із надзвичайних ситуацій, військовослужбовці національної гвардії України та члени громадських формувань.

Безпосередньо у день проведення виборів до патрулювання населених пунктів на території округу будуть додатково залучені 35 патрульних нарядів із числа працівників поліції та членів громадських формувань.

Звертаю особливу увагу на те, що питання незаконного видобутку бурштину у ці дні перебуває на особливому контролі поліції. На забезпечення охорони місць незаконного видобутку бурштину задіяні понад 500 правоохоронців. Окрім спецпідрозділів поліції, працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій, громадських активістів, допомогу у забезпеченні правопорядку у цих місцях, надаватимуть придані сили – військовослужбовці Національної гвардії України,   близько 100 працівників лісової охорони та сили і засоби поліції, які знаходяться в розпорядженні оперативного штабу по протидії незаконному видобутку бурштину.

Поліція Волині готова забезпечити належну публічну безпеку громадян під час проведення проміжних виборів народного депутата та належне реагування на усі повідомлення, які стосуються як виборчого процесу так і фактів незаконного видобутку бурштину, – підсумував керівник поліції Волині Петро Шпига.

0 Комментариев