На Волині попрощалися із загиблим в Іловайському котлі Юрієм Лавренчуком [ФОТО]

news

Сьогодні волиняни  попрощатися із загиблим в Іловайському котлі військовослужбовцем Юрієм Лавренчуком, який чотири роки вважався зниклим безвісти.

 

Нещодавно його дружина Лілія Лавренчук звернулася до міської ради з проханням гідно поховати Героя. Сьогодні тіло Юрія Лавренчука привезли на Волинь. У селі Старосілля на Маневиччині його відспівали у місцевому храмі, – повідомляють на сайті Луцької міської ради.

Після цього, траурний кортеж із тілом загиблого зустрічали у Луцьку, де на Театральному майдані відбулася громадянська панахида.

Разом із громадою міста віддати данину пам’яті Герою прийшли виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук, представники обласної влади.

Григорій Пустовіт, звертаючись до присутніх, зазначив: “Сьогодні ми прощаємося із військовослужбовцем Юрієм Лавренчуком, якого донедавна вважали зниклим безвісти. Увесь цей час родина жила з надією, що він живий. На жаль, минулого тижня дружина військового отримала документ, що підтвердив його загибель. У 2014 році Юрій Лавренчук був призваний на військову службу, опинившись разом з побратимами у самісінькому пеклі війни. Востаннє він виходив на зв’язок з рідними у серпні 2014 року. Родина, побратими та волонтери не припиняли пошуків. Але як з’ясувалось, його тіло було захоронено на кладовищі села Парасковіївки Бахмутського району Донецької області. Родина втратила чоловіка, сина, батька. Лучани втратили ще одного захисника України. Слава Герою!”.

Виконувач повноважень міського голови від себе особисто, депутатів Луцької міської ради, виконавчого комітету, усіх лучан висловив слова співчуття рідним загиблого. Також він попросив присутніх вшанувати його загиблого хвилиною мовчання.

Співчуття рідним загиблого висловив заступник Головного комісара Волинської області, підполковник Ігор Підлісний. Спогадами про нього та про нелегкі дні, проведені разом на східному фронті, ділилися його бойові побратими.

Під час прощання лучани не могли стримати сліз за загиблим, на повернення кого понад чотири роки щиро сподівалися рідні, колеги та друзі. Він загинув за краще майбутнє України, і ми повинні берегти в серцях пам’ять про нього.

Після завершення громадянської панахиди домовину з тілом загиблого траурною ходою пронесли проспектом Волі, а потому перевезли на міське кладовище у селі Гаразджа, де він й був захоронений на Алеї почесних поховань.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев