На Волині особливі діти намалювали парк своєї мрії

news

Діти з особливими потребами з міста Ковеля намалювали парк свої мрії. Повідомляє Kowel.com.ua.

Щороку в Ковелі проводиться конкурс малюнків «Змалюю світ своїми кольорами» серед дітей з особливими потребами, приурочений Міжнародному дню інвалідів.

Впродовж листопада юні художники мріяли та малювали «Казковий парк нашого міста». Саме такою була тематика цьогорічного конкурсу. Підсумки творчого змагання було оголошено 3 грудня, у Міжнародний день інвалідів, ‒ повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Ковельські особливі діти намалювали парк своєї мрії (ФОТО)

Участь у конкурсі взяли 35 дітей з різних навчальних закладів: Микитюк Христина, Войтюк Софія, Лавринчук Богдан, Павлович Богдан, Павлович Михайло, Лавринюк Дарія, Мотяш Назар, Аляб’єва Дарина, Дрижак Володимир, Євтушик Надія, Середа Богдан, Смаль Кирило, Левкович Олег, Дорощук Людмила, Оласюк Анастасія, Сидорук Олексій, Жмуйда Валерія, Валєрко Анастасія, Сахарук Максим, Калько Ілля, Дубовик Марія, Дубовик Тетяна, Гуль Марія, Свередюк Поліна, Андрусь Назар, Шевчик Данило, Воробей Роман, Мрочко Христина, Гелетуха Олег, Мицюк Іван, Швед Анастасія, Дудка Маріам.

Переглядаючи малюнки, журі звернули увагу на те, що дітям з обмеженими фізичними можливостями хочеться, аби у міському парку були атракціони та розваги, розраховані й для таких дітей, як вони. Юні ковельчани з інвалідністю також мріють про місце, де вони зможуть займатися рухливими іграми, відпочивати, кататися на гойдалках. Якщо у майбутньому це вдасться реалізувати, то для неповносправних дітей парк нашого міста справді стане «казковим».

Та все ж довелося журі визначатися, кому віддати перемогу. Отже, перше місце розділили Швед Анастасія та Юрків Тетяна. Друге призове місце також вирішили віддати двом учасникам. Це ‒ Тарасюк Михайло та Савон Михайло.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев