На Волині оштрафували мережу магазинів “Ельдорадо”

news

В рекламній газеті магазину систематично допускали помилки в розмірах роздрібних цін на товари і знижок на них. ТОВ «Діеса», якому належить мережа магазинів «Ельдорадо», порушило законодавство про захист від недобросовісної конкуренції.Про це повідомляють у Волинському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України. 

Вищий господарський суд України 27 жовтня 2015 року відмовив у задоволенні скарги ТОВ “Діеса” (мережа магазинів «Ельдорадо») до Волинського обласного територіального відділення АМКУ (надалі – Відділення) про визнання недійсним рішення.

Суд першої інстанції позов задовольнив, суд апеляційної – скасував рішення першої інстанції, а в задоволенні позову відмовив. Вищий господарський суд України погодився з думкою апеляційного суду.

Відділення визнало порушенням законодавства про захист від недобросовісної конкуренції дії позивача щодо повідомлення з 2013 року по жовтень 2014 невизначеному колу осіб в рекламі (газеті “Ельдорадо”) неправдивої інформації про акційні роздрібні ціни на побутові товари та відповідно розміри знижок на них (шляхом систематичного допущення помилок в їх розмірах при підготовці рекламних матеріалів), що могло вплинути на наміри невизначеного кола осіб щодо придбання товарів цього суб`єкта господарювання.

Позивач був оштрафований на 50 тисяч гривень.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев