На Волині оголосили відбір на службу в поліції

news

Сьогодні заступник начальника ГУНП в області Наталії Пасічник та тимчасовий виконувач обов’язків начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в області Сергій Вініченко провели брифінг з приводу оголошення набору кандидатів на службу в поліції. Прийом анкет на участь у конкурсі триматиме до 3 лютого.

Про це інформує прес-служба волинської поліції.

У волинській поліції шукають охочих обійняти посади слідчих та поліцейських відділення конвойної служби. Зокрема, вакансії є на одну посаду слідчого у Луцькому відділі поліції та дві посади слідчого в Локачинському відділенні поліції. Шукають також кандидатів на чотири посади поліцейських відділення конвойної служби в ізоляторах тимчасового тримання в Луцьку, Ковелі та Нововолинську.

«Загальні положення про конкурсний відбір на службу до поліції визначені Законом України “Про Національну поліцію”. Відповідно до цього відбір проводитиме поліцейська комісія, до складу якої входять представники Міністра внутрішніх справ України, Голови Національної поліції України, керівника територіального органу поліції, а також два представники Волинської обласної ради, кандидатури яких були затверджені на сесії», — пояснила Наталія Пасічник, заступник начальника ГУНП в області.

Під час брифінгу докладно йшлося також про етапи відбору до Національної поліції України, для кожного з яких встановлений відповідний прохідний мінімум. Кандидати запрошуються на наступний етап лише за умови успішного проходження попереднього. Ті ж, хто без поважних причин не з’явились на конкурсний етап у призначений час, не допускаються до подальшої участі в конкурсі. Відбір складається із семи етапів. Зокрема, кандидати заповнюють анкети та надають необхідні документи, проходять оцінку рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань, медичний огляд з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров’я, виконують вправи на силу та витривалість, проходять психологічне тестування, співбесіду з поліцейською комісією та спеціальну перевірку.

«По завершенні конкурсу формується рейтинг кандидатів, які успішно пройшли всі етапи. Найкращі кандидати за рейтингом приймаються на службу до поліції та направляються на первинну професійну підготовку», — зазначив Олександр Вініченко, т.в.о. начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в області.

На брифінгу також повідомили контактні номери телефонів за якими громадяни можуть звернутися у разі порушення їх прав під час проведення конкурсного відбору на службу в поліцію, у тому числі , вимагання неправомірної вимоги: +38 (050) 425-48-44 та +38 (050) 425-46-44. 3 9.00 до 17.00, щодня окрім вихідних та святкових днів.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев