На Волині оголошено конкурс соціальних проектів для переселенців

news

«КримSOS» розшукує ідеї соціальних проектів, найкращі з яких будуть реалізовані.

Про це інформують у прес-службі громадської ініціативи “КримSOS”.

«КримSOS» і Агентство ООН у справах біженців розпочали прийом заявок на реалізацію соціальних проектів. Суспільно корисні проекти вартістю до 25 000 грн. будуть реалізовані в 17 регіонах України.

Мета програми – підтримати переселенців в спробах самостійного вирішення їх проблем та захисту їх прав і свобод.

Хто може бути учасником:

  • зареєстровані організації і незареєстровані волонтерські групи, що складаються мінімум з трьох осіб, з яких двоє є переселенцями (не менше 50% групи повинні бути переселенцями);
  • волонтерська група/організація, яка активно працює в сфері допомоги переселенцям.

Вимоги до грантових заявок:

  • бюджет проекту до 25 000 грн (сума може переглядатися в окремих випадках);
  • проект має некомерційний, неполітичний і недискримінаційний характер;
  • проект спрямований на вирішення викликів/проблем різного характеру, з якими зіштовхуються переселенці;
  • проект актуальний в регіоні його планованої реалізації;
  • географія: Київська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Кіровоградська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Сумська, Полтавська та Черкаська області;
  • довгостроковість результатів проекту;
  • бажана співпраця з владою та іншими громадськими організаціями/ініціативними групами, на місцевому/національному рівнях.

Для участі у грантовій програмі необхідно заповнити заявку (додається) та надіслати її на help@krymsos.com

Якщо у вас виникли питання, пишіть на help@krymsos.com або телефонуйте по буднях з 10:00 до 19:00 на (044) 364-37-28 (вартість дзвінка – за тарифом вашого оператора на номер вашого оператора).

***

Громадська ініціатива «КримSOS» створена 27 лютого 2014 як Facebook-сторінка для оперативного та об’єктивного висвітлення подій, які відбувалися в Криму. Незабаром організація стала надавати допомогу внутрішньо переміщеними особам із Криму та східної України. З липня 2014 КримSOS став виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні. КримSOS має представництва в Києві, Львові та Херсоні. Організація надає гуманітарну та юридичну допомогу переселенцям, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптації, розвитком місцевих громад переселенців, адвокаційними проектами, супроводом судових справ вимушено переміщених осіб.

За час існування організація «КримSOS» надала гуманітарну допомогу на суму понад 6 млн грн, пряму і непряму допомогу отримали понад 180 000 чоловік, консультацій надано більше 90 000, з них третина – юридичного характеру.

Особливе місце в роботі громадської організації посідає «кримське питання». Постійно ведеться адвокаційна робота питань, які стосуються Криму, проводиться моніторинг ситуації в Криму, в тому числі і у контексті захисту прав людини. У травні 2015 в організації був створений інформаційний центр «QirimInfo», завдання якого – повернути інтерес української та світової громадськості до ситуації в Криму і до проблем кримчан.

Також пропонуємо вашій увазі соцпроекти, реалізовані у минулому році:

Показується UNHCRgrantheroesUKR.jpg

0 Комментариев