На Волині назвали кращого студента найбільшого вишу

news

Днями в концертній залі Центру культури і дозвілля Східноєвропейського національного університету визначили шістку найкращих студентів СНУ в різних номінаціях.  

У шести номінаціях на кращого студента журналіста, громадського діяча, митця, спортсмена, програміста та науковця переможцями стали відповідно Іван Савич, Катерина Панащук, Альона Слободенюк, Олександр Миронюк, Юрій Булан та Оксана Вронська, повідомляє Таблоїд Волині.

Переможці отримали дипломи і грошові винагороди у розмірі одноразової стипендії, решта учасників – сертифікати.

Усі претенденти на звання «Кращого студента СНУ» мали можливість заздалегідь подати свої доробки, анкети, копії грамот чи інших документів, характеристики від викладачів, які згодом розглядали члени комісії.

За словами голови культурно-масового відділу студентської ради СНУ Галини Кобзар, між учасниками розгорнулася запекла боротьба. Так, на звання «кращого студента-науковця» претендувало аж три сильні учасниці. Наукові доробки молодих вчених оцінювали професори Східноєвропейського національного університету, які й визначили переможця.

Цікаво, що перемогу в номінації «кращий студент-спортсмен» здобув Олександр Миронюк, який навчається на географічному факультеті СНУ. За словами Галини Кобзар, хлопець має звання кандидата в майстри спорту з двох дисциплін.

Комісія, яка визначала переможців, складалася з викладачів університету, представників адміністрації, організацій партнерів та переможців конкурсу «Кращий студент Волині» минулих років.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев