На Волині мисливець стріляв із незареєстрованої рушниці

news

Неподалік с. Дольськ Любешівського району 8 липня прикордонники помітили чоловіка з рушницею. 

Про це повідомили поліцію і районного мисливствознавця, — інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

– Ми одразу виїхали до місця, яке вказали прикордонники, – розповідає районний мисливствознавець Андрій Масюк. – В урочищі Поросля поряд із лісом застали озброєного мешканця с. Дольськ Дмитра К. Він встиг зробити прицільний постріл і підстрелити козлика.

При перевірці документів виявилося, що ні посвідчення мисливця, ні дозвільних документів на рушницю мешканець Дольська не має. Він визнав свою провину і щиро розкаявся у скоєному. На порушника складено протокол, рушницю ТОЗ-63 і тушу вбитого козлика вилучено.

За заподіяну шкоду горе-мисливцю доведеться сплатити 8 тисяч гривень, також на нього чекає штраф у розмірі 1020 гривень.

– За останні два місяці це вже третій випадок браконьєрства на Любешівщині, – розповідає Андрій Степанович. – Спершу мешканець Камінь-Каширського р-ну зайшов на територію Національного-природного парку «Прип’ять-Стохід» і забив однорічного лося, чим завдав державі збитків на 40 тисяч гривень і потрапив під кримінал. Згодом було затримано групу із чотирьох браконьєрів, які підстрелили дворічну лосиху. І тепер ось ця історія з козликом.

До речі, за словами затриманого, він мав усього два патрони, вийшов на перше у своєму житті полювання і одразу втрапив у поле зору аж трьох правоохоронних інституцій – прикордонників, поліції і лісової охорони.

0 Комментариев