На Волині люди вимагають звільнити директорку нової школи

news

У селі Житнівка, що у Камінь-Каширському районі, місцеві жителі бунтувалися проти призначення нової директорки, яка, на їхню думку, через свої аморальні вчинки не може обіймати посаду директора школи.

Ось текст звернення, який надійшов у газету “Вісті Каменя”:

Шановна редакціє!

Звернутись до вас нас змусила ситуація, що склалась в нашому селі Житнівка після призначення виконуючою обов’язки директора новозбудованої школи .На цю посаду Камінь-Каширський райвідділ освіти і науки  було призначено Босак Віту Олексіївну.

Ми, жителі села Житнівка , категорично не погоджуємось з призначенням цієї особи на посаду директора школи в нашому селі. На нашу думку, на посаду директора школи має  бути призначена людина із набагато вищими моральними якостями, якими , на жаль,  Віта Олексіївна не володіє. В нашому селі ця особа добре  «відома» своїми аморальними вчинками і якостями, які несумісні навіть із званням педагога  .

З цього приводу 25 серпня цього року  ми звернулись до начальника Камінь-Каширського райвідділу освіти і науки  Віктора Пася, підготувавши йому відповідне Звернення, засвідчене 63 підписами жителів нашого села. Натомість Віктор Пась  поставився до нашого Звернення більш ніж скептично, зауваживши, що , мовляв, що вам ще треба, є нова школа і питання хто буде там директором вже вирішене і не обговорюється взагалі.

Наступного ж дня після наших відвідин  районного відділу освіти  тим людям, які підписали наше Звернення, почались дзвінки із погрозами. Як повідомили ці люди, з погрозами дзвонила сама Віта Олексіївна . Пізніше до шельмування підписників цього Звернення – жителів  Житнівки ця особа залучила  ще й своїх родичів! Очевидно, що Босак Віта мала в руках копію цього Звернення, яке їй очевидно «люб’язно» надали із районного відділу освіти.

Потім ця так звана майбутня і ще не призначена директорка  Житнівської  школи відвідала зібрання наших місцевих християн-баптистів, де зачитувала копію нашого Звернення та оголошувала там прізвища тих людей, які підписались під ним. Усіх нас цікавить, як і чому наше Звернення до Віктора Пася наступного дня потрапило до Босак Віти Олексіївни?

Ми звертаємось до Віктора Пася дати нам пояснення, чому Босак Віта Олексіївна, ще не ставши директором, починає нам погрожувати за те, що ми маємо власну думку і хочемо її відкрито висловлювати? І як взагалі після цього Віктор Пась має намір призначати директором нашої школи? Та і чого може навчати наших дітей такий «педагог» і директор школи, який із  нами, батьками дозволяє собі такі майже злочинні речі?

Наше Звернення щодо кандидатури Віти Босак на посаду директора  Житнівської школи – це не просто «конфлікт на ґрунті особистої неприязні», як висловився в газеті Волинь наш сільський голова Михайло Оліферчук .І чомусь зробив вирішальний висновок: «найкращий кандидат — Віта Босак, яка пройшла всі щаблі: від вчителя до завуча, має досвід керівної роботи…» ! Складається враження, що на посаду директора нашої школи  сільський голова Михайло Оліферчук  та начальник Камінь-Каширського  райвідділу освіти і науки Віктор Пась чомусь(?) намагаються «проштовхнути» виключноБосак Віту Олексіївну.

При цьому ми хочемо зауважити, що сприймемо  будь яку іншу кандидатуру на посаду директора нашої Житнівської школи, окрім Босак Віти Олексіївни . Тим більше, що в нашій школі є авторитетні педагоги  з відповідним досвідом роботи та яких поважають в нашому селі.  Це наприклад такий вчитель як  Полинюк Віктор Васильович.

Насамкінець наголошуємо, що у випадку ігнорування начальником Камінь-Каширського районного відділу освіти і науки  Вікторем Пасем нашого Звернення, ми залишаємо за собою право звертатись доВолинського обласного управління освіти і науки, Волинської обласної ради та до Міністерства науки та освіти України.

Жителі села Житнівка Камінь-Каширського району

P.S.Подібний лист ми занесли ще тиждень тому до редакції Камінь-Каширської районної газети «Полісся» . Та оприлюднення його на шпальтах нашої районки до цих пір немає…

0 Комментариев