На Волині легалізували працю 826 найманих працівників

news

Зусиллями працівників органів ДФС на Волині легалізовано працю 826 найманих працівників. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ ДФС у Волинській області.

Таку кількість трудових нелегалів у своїй діяльності використовували понад півтисячі працедавців Волині.

Завдяки скоординованим зусиллям представників виконавчої влади, місцевого самоврядування та територіальних органів ДФС 501 підприємець-фізична особа та 33 юридичних особи офіційно уклали трудові стосунки з найманими працівниками.

«А це означає, що роботодавці тепер мають певні зобов’язання перед своїми працівниками, зокрема, щодо нарахування і сплати до бюджету ПДФО та єдиного соціального внеску. Саме ці перерахування в бюджет гарантують соціальний захист тим громадянам, котрі працюють легально», – наголошує виконувач обов’язків начальника Головного управління ДФС у Волинській області Олександр Юристовський.

Як запевнив керівник волинських фіскалів, саме протидія «тіньовій» зайнятості – ефективний механізм поповнення місцевих бюджетів, оскільки ПДФО належить до бюджетоутворюючих податків місцевих громад.

«Зважаючи на процеси децентралізації влади, що наближають нас до європейських стандартів організації самоврядування, кожен працівник та кожен посадовець органів місцевого самоврядування повинен розуміти важливість легалізації трудових відносин», – підкреслив Олександр Юристовський.

Як свідчить аналітика, протягом трьох кварталів 2015 року фахівці ДФС Волині спільно з представниками органів влади роз’яснили вимоги чинного законодавства щодо оплати праці 50,5 відсотка від усіх працедавців-порушників.

0 Комментариев