На Волині кандидатам в депутати передали естафету благодійності. ВІДЕО

news

Волонтерська група Волинь SOS кидає виклик кандидатам в депутати до місцевих рад. Люди, які вже більше року забезпечують українське військо продовольством, одягом і навіть амуніцією, зхакликають «Агітувати добрими справами».

Про це повідомляє Громадське.Волинь.

Саме таку назву має челендж для кандидатів. Волонтери пропонують усім, хто хоче показати себе, придбати, частково, або повністю профінансувати купівлю однієї речі зі списку потреб солдатів, опублікованому у офіційній групі Волинь SOS у мережі Facebook.
Акт доброї волі кандидат в депутати може зафіксувати на відео, або фото і поширювати його у соціальних мережах. Благодійник також називає імена інших кандидатів, яким хоче передати естафету. Першими повинні взяти участь у челенджі кандидати-волонтери Сергій Рижков і Ольга Лисобей. Принаймні, показати приклад благодійності їх закликала ініціатор акції Тетяна Должко.

Допомогти волонтерам забезпечити купівлю речей зі списку потреб військових можна переказавши кошти на картку Приватбанку 5168 7420 6497 3609 волонтера Губанової Т.В.

0 Комментариев