На Волині історико-культурний заповідник хочуть забудувати багатоповерхівками

news

Старовинні володимир-волинські вали та історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир» хочуть забудувати багатоповерхівками. Розібратися у ситуації вирішив «Народний контроль».

Про це повідомляють у прес-службі «Народного контролю».

Історична частина Володимира-Волинського – справжня принада для туристів. Та незабаром ця краса може загубитися в кам’яних джунглях. Поруч хочуть звести ряд багатоповерхових будинків.Громадськість обурена – її думки з цього приводу не питав ніхто.

Одним з тих, хто не побоявся виступити проти таких забудов – місцевий активіст Сергій Шишкін. На його думку, висотки не вписуватимуться в історико-архітектурний ансамбль поряд зі старовинними валами та давноруським городищем.

«В Європі навіть ніхто такого не може уявити!», – обурюється чоловік. За документами – єдине що тут можна будувати – це парковку та невеличкий особняк. Аби звести багатоповерхівку – треба рішення сесії міськради. Пропозицію змінити призначення землі готували місцеві чиновники.

Активіст «Народного контролю» Андрій Кандиба пояснив причини невдоволення громади: «Якщо ми збираємося розбудовувати місто, робити його кращим, залучати туристів – давайте це будемо обговорювати, бо громадськість взагалі не знає, що там має бути».

З’ясувати, чому раптом землю захотіли виділити саме під висотки ми вирішили у відділі майнових та земельних ресурсів. Втім, поспілкуватись з керівництвом нам не вдалося.
Втім, велика увага громадськості до цієї проблеми, зокрема, у соцмережах, змусила депутатів зняти питання з розгляду ще до початку сесії. Проте й так запитань без відповідей залишається чимало, – зазначає лідер «Народного контролю» на Волині Павло Данильчук.

«Яким чином земельні ділянки, які є в історичній забудові, яка є під охороною Міністерства культури, передавались у приватні руки? Коли ми дізнаємося відповіді на ці питання, будемо піднімати питання про подібні ділянки для забудови чи зміни цільового призначення на рівні Міністерства культури» – пообіцяв він журналістам.

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев